Леся Воронюк
Рейтинг
+6.84
Сила
16.06

Леся Воронюк

l-voroniuk

avatar
а в що віриш ти? назви одну добру річ, яку ти зробив для своєї країни!
avatar
Добре, що Остап так провокує людей до мислення і розуміння ваги акції, погано, що не боїться викликати на себе потік негативних емоцій, які, очевидно, заслужено отримує через вже не перше виявлення несимпатії до красивої студентської ініціативи! Може, ти перевертень якийсь антиукраїнський, га?
Знаєш, Остапе, судячи з твоєї логіки, ти був би першим серед тих «українських митців», які не дозволили Франку дати Нобелівську премію, бо позаздрили йому! Відтак Україна і досі не отримала Нобелівського лавреата з літератури, а великий геній помер в голоді і холоді, і ховали його в чужих штанах! Це через таких, як ти, через таких, які не прагнуть підтримувати, єднатися, а руйнують! В чому суть твоєї мотивації??? Коли чоловік чимось так незадоволений, очевидно, що в нього є якісь комплекси, найпевніше, МАЛЕНЬКІ, адже чого б ти так повставав проти бажання побити нами ВЕЛИКИЙ рекорд і принести славу університету і Чернівцям? Оголошую тобі жіночий і громадянський бойкот! Дівчата, хто зі мною?
avatar
ми — теж ні, ми — студенти ЧНУ…
avatar
Чудова в тебе ідея, значить так, — ми — для Шевченка, ти — для дітей! А що? Говорити і радити всі можуть! А ви робіть!!! Робіть, людоньки добрі!!!
avatar
бо ми не хочемо робити в піст, тож чекаємо Великодня, а після нього робимо. Фіксована дата погана і тим, що акція може припасти на вихідний, а це суперечить задуму — у вишиванках виходять на пари і на роботу!
avatar
Гей, хлопці, досить розводити філософські нюні під моєю заміткою, йдіть робити це у паб! Щодо написаного — філософія проста — є ідея — є організатори — ті, хто «за»,- приєднуються! І таких з кожним роком все більше. Крапка!
avatar
Шановний, тут очевидно тільки те, що ви — не журналіст, а отже не компетентний давати оцінки з цього приводу.
avatar
в чому очевидність, назви факти?
avatar
з журналістами так завжди, люди не варті, щоб відстоювали їхні права! от подумайте, виступили проти — недобре, якби за якоїсь ситуації виступили «за» — було б ще гірше, проблема не журналістів, проблема суспільства, яке не хоче думати!
avatar
а відколи це журналісти повинні питати в когось дозволу на критику??? якщо є розголос, значить і проблема є, інакше все б затихло і ніякого резонансу не було б, політологам раджу бути об"єктивними і не плутати своє призначення з політтехнологами :)
avatar
Буковинське віче готове надати приміщення, журналістів. філологів, істориків-дописувачів газети, якби це вдалося, переконана, долучився б і Український народний дім, і університет, і багато інших фахівців.
avatar
так, Леся Воронюк засвідчує свою підтримку колегам!
avatar
не розумію, чому ці дві цитати для тебе протилежні, вони не є взаємновиключаючими! почитай уважно і подумай! :)
avatar
хоча я на літвівторках буваю і рідко через роботу, та добре знаю, що це дуже прогресивне, а найголовніше — стабільне зборище літрозуміючих людей, бо в нас часто щось зароджується, але більше 1-2 разів не відбувається, а тут — все має свій ритм і логіку, думаю, ці літвівторки і літкафе сформують літературне обличчя Чернівців на українському рівні!
avatar
ой, Максе, Максе! Я ж не сказала, що в тебе погана проза, вона мені імпонує, як і деяким моїм друзям, просто вона така — і то не образа, а то, як ти зашкірився і вмить вивалив все, що про мене думаєш, — то добре!!! Тепер знаю правду! А про твоє «либитися»… Ну справді я товришую з багатьма митцями і визнаними митцями, дякую їм за те, що і вони мене вважають своїм другом, але то моя інтимна річ, яка тебе не стосується!
avatar
Максе, ну ти гониш!!! Чесно!!! Так завжди… а ти сам щось організуй! Писати дегенератську прозу і організовувати такі фести — 2 великі різниці!!! «Обнова» — молодці! Тоді, коли всім потроху починають затикати роти, вони впевнено і віддано роблять свою добру справу, і я знаю, про що кажу! Замість того, щоб підтримувати одне одного у такі скрутні часи… ех!!!
Прикро, була про тебе кращої думки, просто соромне за тебе! Соромно!
avatar
та ні, нічого там не треба, те, що ви кажете,- то ваше авторське:)
avatar
вчіться висловлюватися чітко без русизмів у лапках, вони не свідчать про інтелект і начитаність… :((